11.Савич
15.Шандрук

Тренер:
Анатолій Демяненко

Поєдинок в Одесі мав стати для «волинян» моментом істини напередодні більш ніж напруженого графіку матчів у серпні. Відповідно «Волинь» налаштовувалася не просто дати бій супернику, який дуже впевнено виступає в рідних стінах, а виграти матч. Натомість й «одесити» прагнули реабілітуватися перед власною публікою за безбарвну гру й поразку у грі другого туру в Кривому Розі. Головний тренер «Волині» дещо змінив склад, який здобув перемогу у грі з «Ворсклою». Замість Пилипчука на лівому фланзі вийшов Насонов, а Бікфалві висунувся трохи вперед, «під» Суботича. Відповідно, замість Шумахера у «старті» заявили опорника Ізворану.

Пізній, майже як у Європі, початок матчу привів на новенький одеський стадіон поважну аудиторію (19 тисяч глядачів) . І віддамо належне лучанам, вони не зніяковіли перед шаленою підтримкою трибун, а навпаки почали матч дуже впевнено – цінували володіння м’ячем, заробляли стандарти і першими влучили у «рамку» – удар на рахунку Бікфалві (Безотосний був на місці). «Моряки» відповіли напівмоментом у Лео Матоса, але відчувалося, що лучани тримають нитки гри у своїх руках. Їм вдалася атака із переводами м’яча з флангу на фланг і в центр. Суботич скинув на Лопеса, той перевів на Насонова, а Сашко вдало скинув у дотик на Бікфалві, Ерік прибрав під себе центрбека одеситів і пробивав на виконання. М’яч буцнувся у стійку і щасливо для «Волині» відлетів на Ізворану, який підтримував атаку з глибини поля. Ізво підставив ногу і рахунок став 0:1!!!

«Чорноморець» від несподіванки затих, а гості й далі грали, намагаючись не втрачати м’яча у простих ситуаціях. Прикро тільки, що лучани дуже швидко нахваталися попереджень – Ілієв, Скоба та Ізворану (майже уся центральна вісь волинян). Особливо плідно працював у господарів Лео Матос, втримати якого було дуже важко. Заробляв стандарти й Бурдужан. Лучани ж, після сплеску активносты з боку одеситів, поступово відтіснили гру від своїх воріт і Ерік заробив перспективний штрафний майже на лінії штрафного. Румун сам його виконав, утім заробив тільки кутовий, після якого господарі розвинули атаку, яку перервав ціною попередження Лопес. Віддамо належне «Волині» – сплески активності «моряків» наші гравці вміло гамували і дограли перший тайм до перемоги.

Та тим несподіванішим був удар долі, який випав «Волині» вже на початку другого тайму! Після невеличкої пожежі у карному Сімінін зфолив на Бобку, який щойно вийшов на поле. Пенальті взявся пробивати Матос, але Старцев у бездоганному стрибку витягнув цей удар!

Господарям діватися було нікуди і вони на всіх швидкостях кинулися відіграватися і Бобко небезпечно пробивав головою з лінії воротарського. Одесити відчули слабинку у центрі захисту і почали спрямовувати розрізні паси у цю зону. Старцев ще раз виручив команду після удару з близької відстані у виконанні Бурдужана. Та Анатолій Демяненко зрозумів, що пахне смаленим і посилив лівий фланг Пилипчуком замість Насонова. Кілька разів прикладався до м’яча Занєв, але неточно, а найреальніший момент мав Суботич, який отримав пас у центрі штрафної, розвенувся, але вже із захисниками на плечах, і не зміг завдати точного удару, а добивання Насонова було неточним. Лучани билися на кожному клаптику поля, встояли перед небезпечними атаками господарів і були винагороджені за це голом Бікфалві. Ерік приклався із 25 метрів і після рикошету від захисника куля опустилася у дев’ятку воріт Безотосного – 0:2!!! І глядачі на стадіоні потягнулися до виходу…

Демяненко змінив одного опорника – Герасимюк замість Скоби, зняв з гри Еріка і випустив ще одного опорника – Сашу Стевича. У заключні хвилини гри лучани кваліфіковано протидіяли своїм опонентам і благополучно довели справу до виїзної перемоги.

Коментарі можуть залишати виключно зареєстровані користувачі!