Запасні:
12.Непогодов

Тренер:
Сергій Свистун

З перших хвилин суперники почали грати у комбінаційний футбол на пристойних швидкостях. І вже на другій хвилині швидка комбінація за участі Стевича, Савича і Щедрого завершилася прострілом на Павлова, якого на мить випередив кіпер полтавчан. Згодом Насонов пробив із 22-х метрів трохи лівіше стійки воріт Бурдейного. А на 14-й хвилині перспективний штрафний зіпсував Приндета – Віталій влучив у стінку. Активний Павлов продовжив заробляти стандарти для своєї команди. Після одного зі штрафних ударів лучани двічі поспіль подавали кутові і двічі Євген завершував їх ударами головою вище воріт.

Гості не відсиджувалися у захисті і вряди годи тривожили володіння Літовченка. В одній з атак Сергій виручив команду після удару Рябушка і рикошету від захисника. Але на 25-й хвилині і він не зміг нічого вдіяти. Контратака полтавчан завершилася подачею з правого флангу оборони «волинян» і Чічіков у падінні головою відкрив рахунок у матчі – 0:1. Не скажеш, що «молодіжка» «Волині» відразу кинулася відіграватися – хлопці занервували і почали втрачати м’яча у простих ситуаціях. Відтак, моменти біля воріт «Ворскли» почали виникати лише у кінцівці тайму. Стевич відібрав м’яча у центрі, кинув у прорив Савича, який заробив тільки кутовий. Щедрий подав кутовий і Стевич пробивав у порожній кут, у якому звідкілясь виріс …захисник Скляр і вибив м’яча. Щедрий змістився із флангу у центр, пробив із 18-ти метрів, але Бурдейний ще раз виручив свою команду.

На другий тайм старший тренер «Волині» Анатолій Пісковець звично змінив чимало виконавців, посилюючи гру. І вже на 47-й хвилині лучани знову втратили стовідсоткову нагоду. Павлов із лінії воротарського не зміг як слід вдарити по воротам. Шкода, бо Євгена у цей момент ніхто не опікав. Полтавчанин Буднік відповів на цей момент дальнім ударом, але «Волинь» таки створювала більше небезпечного, ніж гості: Щедрий вкотре зламав свій фланг, гарно подав, але Савич вирішив пробивати з ходу, поклавши корпус, утім м’яч як слід на ногу не ліг і в результаті – удар по горобцям. На 71-й хвилині Щедрий ще раз перевірив Бурдейного потужним ударом, а на 74-й Павлов нарешті зрівняв рахунок. Артем подав кутовий, а Євген виграв боротьбу у воротаря і головою пробив точно в ціль – 1:1.

У двох наступних атаках Павлов міг вирішувати долю матчу, але спочатку вкотре пробив головою вище поперечини з семи метрів, а після прострілу Панаса влучив у воротаря. Добивання Карасюка після сейву Бурдейного було схожим чи то на простріл, чи на удар. А на 78-й хвилині господарі отримали чисельну перевагу, коли за фол останньої надії на Щедрому, який вривався у штрафний майданчик,червону картку заробив Бацула. Цікаво, що спочатку рефері поставив на одинадцять метрів, але боковий арбітр Олександр Шандор порадив Олександру Павлюку призначити все ж штрафний.

Лучани заповзялися реалізовувати перевагу і Щедрий втратив ще одну нагоду. Артем вибіг на побачення із кіпером, котнув кулю в кут, але вона, «облизавши» стійку викотилася за межі поля… Останню стовідсоткову нагоду змарнував Душан Савич – після подачі кутового він на лінії воротарського обробив м’яча, і з гострого кута та з розвороту запулив снаряд вище воріт.

У підсумку – нічия 1:1, яка запам’яталася великою кількістю нереалізованих «хрестоносцями» моментів.

Коментарі можуть залишати виключно зареєстровані користувачі!