50.Комар
51.Никитюк

Тренер:
Анатолій Пісковець

У першому гостьовому матчі нового сезону молодіжний склад «Волині» зустрічався в Одесі з «молодіжкою» місцевого «Чорноморця». Початок матчу видався для лучан відверто не фартовим. За, загалом, рівної гри, наша команда за перших півгодини гри «горіла» з рахунком 0:2. При цьому перший м’яч, який влетів у ворота Літовченка, й взагалі видався більш, ніж курйозним – після не надто небезпечної подачі з правого флангу в карний лучан Мучак, перериваючи передачу, необачно зрізав шкіряного у власні ворота…

Подвоїли рахунок господарі на 19-й хвилині, коли арбітр призначив штрафний удар метрів за двадцять від воріт після порушення з боку Павлова. Одесит Кулішенко майстерно перекинув стінку і поклав м’яч точно у ближній від воротаря кут – 2:0. Втім, такий рахунок протримався недовго. Євген Павлов, намагаючись реабілітуватися за попередню помилку, узяв гру на себе, увірвався в карний майданчик й змусив оборонця одеситів фолити. Євген сам узявся виконувати одинадцятиметровий і чітко розвів голкіпера й м’яч по різним кутам. А за шість хвилин до перерви наша команда зрівняла рахунок. Це Савич продемонстрував індивідуальну майстерність, увірвався в штрафний майданчик і чітко пробив у дальній кут без шансів для воротаря – 2:2.

Після відпочинку тренерський штаб «Волині» провів ряд замін, випустивши на поле кількох молодих гравців й досвідченого Шандрука. Олегу вдалося налагодити чітку дію захисної ланки, мінімізувавши шанси для господарів. З іншого боку, краща фізична готовність молодих волинян дозволила їм переграти суперників в швидкості. Як наслідок, на 76-й хвилині Подригуля на швидкості увірвався в штрафний майданчик, розібрався із захисниками та воротарем і метрів з чотирнадцяти поклав круглого прямо в кут воріт «Чорноморця» – 2:3! А вже на останніх хвилинах гри після розмашистої атаки за участю Бабира та Марковця, партнери вивели Хомченка на ворота і тому залишалося лише поцілити у рамку, з чим Віктор успішно справився, забивши четвертий гол.

У підсумку – перемога лучан з рахунком 4:2 і «молодіжка» «Волині» наразі посідає друге місце у турнірній таблиці, лише за різницею м’ячів поступаючись полтавській «Ворсклі».

Коментарі можуть залишати виключно зареєстровані користувачі!