![Ігор Гузь: «Відновлення поховань українців за кордоном – наш святий обов’язок» Ігор Гузь: «Відновлення поховань українців за кордоном – наш святий обов’язок»](http://fc.volyn.net/wp-content/uploads/2011/06/Igor_Guzj-59.jpg)
Ігор Гузь: «Відновлення поховань українців за кордоном – наш святий обов’язок»
Протягом 15 – 25 липня на території Люблінського воєводства Республіки Польща молодими українськими волонтерами в рамках міжнародної програми «Пам’ять без кордонів» було наведено лад на трьох цвинтарях, на яких поховані українці. Вперше за п’ять років діяльності програми захід відбувався на етнічних землях України – території Холмщини. Ініціатор проведення акції – молодіжна організація «Національний Альянс».
![Ігоря Гузя призначено начальником відділу у справах сім’ї та молоді Луцької міської ради Ігоря Гузя призначено начальником відділу у справах сім’ї та молоді Луцької міської ради](http://fc.volyn.net/wp-content/uploads/2011/06/ytutyi.jpg)
Ігоря Гузя призначено начальником відділу у справах сім’ї та молоді Луцької міської ради
Відтепер луцький міський відділ у справах сім’ї та молоді має нового керівника. Ним став наймолодший депутат Волинської обласної ради, голова постійної депутатської комісії з питань молодіжної політики, спорту та туризму облради, лідер молодіжної організації «Національний Альянс» Ігор Гузь. Так, згідно розпорядження Луцького міського голови Богдана Шиби від 1 серпня 2007 року Ігор Гузь очолюватиме даний...