Сьогодні на нараді представників правоохоронних структур, Волинської ОДА, Волиньради та громадських формувань було прийнято наступне рішення:
1. З завтрашнього дня встановити блокпости на в’їздах до Волинської області. Три блокпости на білоруському кордоні, а також на трасі Київ-Варшава, Київ-Луцьк та Луцьк-Дубно. Також проводити координацію з блокпостами, що встановлені на території Львівської області.
2. На блокпостах будуть цілодобово чергувати працівники МВС, Державтоінспекції, інших силових структур за участі представників громадських формувань. Працівники МВС будуть чергувати з автоматичною зброєю.
3. Мета блокпостів: перевірка автомобілів, що в’їжджають на територію області, особливо автобусів та маршруток. А також збір та аналіз інформації, щодо можливих провокацій на території краю.
4. Особливе прохання до жителів прикордонних районів, які можуть бути свідками переміщення підозрілих осіб. Терміново повідомляйте дільничних інспекторів МВС, працівників міліції, що будуть чергувати на блокпостах або ж телефонуйте на відкриту лінію Управління СБУ у Волинській області 0332-244-025


Попередня новинаЗустріч зі Степаном Семенюком Наступна новина«Бандерштат» перезавантажить країну + ВІДЕО