Сьогодні, під час засідання Волинського відділення Штабу національного спротиву та Євромайдану, задля попередження можливих спекуляцій ми одноголосно прийняли важливу заяву. Передаю своїми словами…

1. Ми сприймаємо неголосування народних депутатів України обраних у волинських мажоритарних округах: Ігоря Єремєєва, Степана Івахіва, Сергія Мартиняка та Ігоря Палиці в питанні відставки уряду Миколи Азарова як зраду інтересів виборців Волині та неприховану підтримку Партії регіонів та особисто Віктора Януковича.

2. Від початку діяльності на Волині, оргкомітет Євромайдану створений 25 листопада 2013 року, не звертався про допомогу до даних народних депутатів та не отримував від них жодного фінансового та матеріального сприяння.

3. Спроба окремих представників названих народних обранців використати Євромайдан на Волині у своїх корисних цілях є брудною провокацією і отримає гідну відсіч.

Більше того, найближчим часом на Волині відбудуться акції протесту ініційовані Штабом національного спротиву, що будуть направлені на інформування громадян, стосовно ганебної позиції окремих волинських нардепів-олігархів та блокування роботи бізнес-підприємств, що мають пряме до них відношення.

Далі буде)


Попередня новинаХочу з Вами порадитися волиняни... Наступна новинаПортрет