Сиджу собі сьогодні вдома, нікого не чіпаю, готуюся сходити на футбол “Волинь”-”Карпати”. Тут дзвінок, телефонують хлопці з Національного Альянсу, що їх та ще з десяток фанатів нашого футбольного клубу у центрі Луцька затримують працівники Беркуту.

Питаю яка причина, кажуть, що абсолютно ніяких правопорушень не вчиняли, мирно пили чай у кафе. Пробую по телефону переконати ініціатора цієї справи – полковника Поліщука, але той стоїть на своєму, всіх пакують і везуть у міськвідділ. Головне аби ж хлопці щось порушили чи принаймні намагались, а то ні, просто сиділи та пили чай.

Приїжджаю туди, питаю яка причина затримання? Кажуть, а ми маємо право будь-кого затримати на три години, от і скористалися. Проводять бесіди, заносять в картотеку, ще й пробували взяти відпечатки пальців, але після мого приїзду спинилися.

Тупе мєнтовське безчинство, просто так, двадцять молодих людей спочатку у бобік, а далі безпідставно затримують. Просто так, аби було, без жодних причин та аргументів. На мою вимогу приїхав керівник луцької міліції Марчишак і лише тоді всіх відпустили.

Завтра направлю депутатське звернення до обласної прокуратури, щодо протиправних дій працівників МВС.

p.s. На фото безпосередні виконавці)


Попередня новинаУ Луцьку опозиція отримала по морді... Наступна новинаВітання Ігоря Гузя з 22-ю річницею Незалежності України!