Депутат Волиньради Ігор Гузь став учасником проекту “Обличчя Луцька”. Проект  має об’єднати випадкових, цікавих і різних перехожих Луцька. Щодня в мережі Інтернет буде з’являтися одне яскраве обличчя Луцька – це зовнішній і внутрішній портрет людини: її фото і коротка розповідь про себе.

Ігор Гузь, 31 рік, депутат Волиньради

- Привіт, мене звати Ігор. Я народився і виріс в Луцьку. Це моє місто. Виріс я в районі 33-го кварталу, тому все моє юнацьке життя відбувалось біля річки Сапалаївка. Саме ці міські краєвиди закарбувалися мені як ознака і взагалі сприйняття мого міста.

Нині я живу в мікрорайоні Вишків. Важко цю частину Луцька назвати містом, але, тим не менш, вона має свою особливість.

Політика і громадське життя – це основні мої захоплення, і останні 14 років я в цьому середовищі працюю. Також люблю гори, читати історичну літературу і дивитися історичні фільми.

Я люблю своє місто за спокій, за те, що тут всі один одного знають і за те, що воно проукраїнське. Мої улюблені місця – набережна річки Стир та Старе місто.

Я би хотів, щоб в нашому місті було більше амбітних людей в різних сферах діяльності: починаючи від політики і закінчуючи, наприклад, журналістикою. Мені здається, що Луцьку саме цього і не вистачає. Особливо не вистачає більше молодих амбітних людей, які ставлять ціль і її досягають.

Мене майже все влаштовує в нашому місті з огляду на його місце розташування. Звичайно, що Луцьк не порівняти зі Львовом, звідки моя дружина, але, в принципі, мені все подобається.

www.facebook.com/faceslutsk


Попередня новинаВодохреще Наступна новинаІгор Гузь – найбільш дисциплінований депутат бюджетної комісії облради + ДОКУМЕНТ