У Локачинській районній раді політичне протистояння: частина депутатів намагалася забрати посаду у заступника голови ради Миколи Усіка. Про це розповів депутат Волинської обласної ради Ігор Гузь, член бюро ВО «Батьківщина», який разом зі своїм колегою, обласним депутатом-тимошенківцем Романом Карпюком побував 10 вересня на сесії Локачинської райради.

Цього дня на сесії розглядали питання про звільнення із займаної посади Миколи Усіка, який є виконувачем обов’язків керівника районного осередку «Батьківщини».

За словами Гузя, ініціювали це 14 депутатів ради – представники Партії регіонів, Народної партії і деякі «тушки» із «Батьківщини». Аргумент – нібито така посада не особливо потрібна, відтак можна таку штатну одиницю прибрати і таким чином зекономити бюджетні кошти.

«Основна заувага до Усіка – він як керівник районної «Батьківщини» може перетворити свій кабінет на політичний штаб. Ми, представники «Батьківщини», вважаємо, що це – спроба політичного переслідування. Перед президентськими виборами провладні сили хочуть витиснути з органів місцевого самоврядування представників опозиції. Власне так це розцінює і сам Микола Усік», – зазначив Гузь.

З 40 депутатів на сесію прийшли 37, а бюлетені отримали 35, – розповів Гузь.

«В результаті за проголосували 18 депутатів, проти – 13, а 3 утрималися. Микола Усік залишається на посаді заступника голови районної ради», – пояснив він.

ВолиньPost


Попередня новинаПовернувся з Локач, де регіонали спіймали облизня Наступна новинаЦивілізація