Книгу Тетяни Байди, яку досі не надрукували через брак коштів, обіцяють видати вже в цьому році. Про це повідомили під час 22-ї сесії Волинської обласної ради, що відбулася 8 листопада.

Під час розгляду проекту рішення про внесення змін до Обласної програми увічнення пам’яті жертв війни, політичних репресій та депортацій на 2011-2015 роки, депутат Ігор Гузь звернувся з зауваженням до доповідача, заступника начальника управління інформаційної діяльності та комунікації Віктора Сливки.

«В минулому році десятки видань не були надруковані у зв’язку з тим, що не було в бюджеті коштів. Я кажу про те,що стосується увічнення пам’яті жертв війни, політичних репресій та депортацій. Книжка Тетяни Байди, яка до мене дзвонить постійно. Їй вже понад 80 років, а книжка досі не надрукована. В цьому році, незважаючи на те, що рішення прийнято, її не надрукували. Людина хвилюється. Я знаю, що деякі видання надруковані у минулому році, а деякі, зокрема патріотичні, ні», – зазначив депутат.

У відповідь Віктор Сливка запевнив, що всі питання щодо видання книг будуть зняті в цьому році.

Волинські новини


Попередня новинаРодина Миколи Куделі чекає на квартиру вже 6 років Наступна новинаІгор Гузь вирішив «підштовхнути» губернатора Волині