Обговорюючи звіт виконання обласної цільової довгострокової програми «Житло для молоді» за 9 місяців, депутат обласної ради, голова постійної комісії з питань молодіжної політики, спорту та туризму Ігор Гузь висловив думку, що коли «порахувати, то усі бажаючі отримають кошти на житло через 70 років».

Звітувала про виконання вищезгаданої програми заступник директора Волинського регіонального управління державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» Тетяна Воробйова.

За її словами, у регіональному управлінні Фонду станом на 1 жовтня перебуває на обліку 1 544 молоді сім’ї та одинокі громадяни щодо отримання пільгового довготермінового кредиту та 1 696 кандидатів на отримання часткової компенсації відсоткової ставки кредитів комерцбанків.Згідно з розподілом коштів держбюджету на 2008 рік, Волинському регіональному управлінню на надання пільгових кредитів, компенсацію відсоткової ставки кредитів заплановано 8 мільйонів 205 тисяч гривень, з місцевих бюджетів надійшло близько 1 мільйона гривень, власних коштів позичальників залучено близько 571 тисячі, – розповіла пані Воробйова.

На надання пільгових кредитів за 9 місяців 2008 року було прийнято 10 рішень для будівництва нового житла молодим родинам із Ковеля та Луцька. За рахунок коштів місцевих бюджетів на надання пільгових кредитів за 9 місяців профінансовано 2 молодих родини, три сім’ї отримали кредити на будівництво житла та одна – на придбання житла. Також прийнято 53 рішення про надання часткової компенсації відсоткової ставки кредитів комерцбанків.

Після цієї доповіді Ігор Гузь зазначив, що, рухаючись такими темпами, «усі бажаючі отримають кошти через 70 років».

На розгляд наступної сесії облради Тетяна Воробйова попросила 700 тисяч гривень. Комісія з питань молодіжної політики, спорту та туризму підтримала таке звернення.

Волинські Новини


Попередня новина«Конфліктне» військове містечко на Волині таки продадуть? Наступна новинаКерівник «внутрішньої політики» ОДА вважає, що Гузів на Волині має бути якнайбільше