Ми, депутати фракцій «Батьківщина», «Свобода», «Фронт змін»  у Волинській обласній раді, глибоко обурені повідомленням про застосування фізичного впливу до екс-прем’єр-міністра, лідера партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко, яка перебуває у Качанівській виправній колонії.

21 квітня її насильно було перевезено у Харківську залізничну лікарню. Останнім часом до Юлії Тимошенко навіть не допускали її захисника Сергія Власенка та доньку Євгенію, що є цинічним порушенням прав засудженої. Ми також сумніваємось в об’єктивності лікарів пенітенціарної служби, яким довірено поточне лікування Юлії Володимирівни.  Це викликає побоювання не лише за здоров’я опозиційного лідера, а й за її життя. Адже вже 15 днів триває голодування Юлії Володимирівни у стінах Качанівської колонії.

На ці факти вже відреагували керівники Європейського Союзу, Німеччини, Швеції, США та інших країн, які стурбовані застосовуванням фізичної сили до лідера опозиції Юлії Тимошенко, заявили про свої наміри бойкотувати проведення Євро-2012. За нинішньої влади Україна стрімко втрачає ознаки цивілізованої європейської держави, набуває репутації варварської диктаторської країни, де насилля над беззахисною жертвою – будь то лідер партії, звичайний громадян – стають нормою повсякдення.

Моральні й фізичні знущання над Юлією Тимошенко свідчать про абсолютну неадекватність влади, всієї судової системи – від Генпрокурора до конвоїра. Ми вимагаємо захисту для Тимошенко й покарання для тих нелюдів, які забули про людську гідність, притягнути винних у застосуванні фізичного впливу на Юлію Володимирівну Тимошенко до найсуворішої відповідальності відповідно до чинного законодавства України.

Сьогодні в Україні органи, які мусять захищати закон перетворились на карально-репресивний апарат проти всього народу: нелюдські умови тримання під вартою; використання міліцейських підрозділів проти мітингів та мирних зібрань громадян; розправа над інакомислячими; повне ігнорування елементарних прав людини та її гідності – ось характерні риси нинішньої «правоохоронної системи» і держави в цілому. Нинішня влада міні-репресіями (моральним тиском, залякуванням, шантажем) намагається добиватися від депутатів прийняття рішень, вигідних владі Партії регіонів.

Ми, депутати фракцій «Батьківщина», «Свобода», «Фронт змін»   у Волинській обласній раді, звертаємося до представників опозиційних сил, громадських демократичних організацій протистояти порушенням загальнодемократичних норм в Україні, публічно давати правдиву оцінку діям представників влади, які порушують права людини, демократичні норми.

Вважаємо за необхідне донести нашу позицію до жителів області – наших виборців.

Голова фракції «Батьківщина»                   Грицюк А.П.
Голова фракції «Свобода»                             Вітів А.М.
Голова фракції «Фронт змін»                       Гузь І.В.


Попередня новинаНа Волині хочуть музей місцевого самоврядування Наступна новинаПрогульщик2