Російська націоналістична думка явно заходить в тупик. Одна справа боротись з нелегальною міграцією, тут все просто: навколо все більше і більше китайців, в’єтнамців чи там скажімо пакистанців. Інородці які паразитують на росіянах. І цей паразитизм потрібно спинити.

Але ж скажімо ті ж чеченці чи дагестанці громадяни Росії і в принципі мають законне право проживати там де вони вважають за потрібне.

Російські праві обирають гасло “Россия для русских” і окрім того починають використовувати у своїй риториці тези про відділення кавказьких республік від Росії, як своєрідну панацею від засилля на вулицях Москви та інших російських міст осіб кавказької національності. Навіть лідери такої, здавалось би адекватної структури як ДПНИ після подій на Манежній площі обирають курс на відділення Кавказу від Росії.

І це при тому, що сотні років цей Кавказ росіяни окуповували, поклавши сотні тисяч життів своїх солдат. Згадаймо лише дві чеченські війни у дев’яностих…

Але нехай навіть це станеться, хоча сучасна кремлівська влада цього не допустить. А що робити скажімо з татарами, яких в сукупності більше ніж усіх кавказців разом узятих? А буряти з калмиками чи ще сотні інших неросійських національностей, що з ними робити? Також відділити чи виселити? Тупиковий варіант.

Це теж саме, що ми українські націоналісти у проблемних питаннях з кримськими татарами будемо вимагати відділити Крим від України і таким чином позбутися проблеми цього народу.

Очевидно, що всерйоз сприймати сентенції з відділенням кавказьких республік від Росії не варто, адже кремль сповідує не ідеї ДПНИ, а по суті лише імперські засади і тому Кавказ буде триматися в їжакових рукавицях. Але тупиковий хід думок націоналістичного сегменту російської політики не може не дивувати. Окрім того варто і у нас в Україні не допускати таких неадекватних візійних рішень.

p.s. Очевидно відділення республік Кавказу від Росії було б геополітично вигідним для України, але суть цього допису полягає власне в аналізі пануючих візійних течій у російському націоналістичному сегменті, щодо вирішення так званої кавказької проблеми.

p.p.s. Одним з таких рішень можна кваліфікувати ініціативу ВО “Свобода”, щодо заборони голосування на виборах особам які мають більше 70 років. В цю ж категорію зокрема входять скажімо і ветерани ОУН-УПА. Ну не дурість?


Попередня новинаІгор Гузь: “Те, що влада робить з опозицією – війна” Наступна новинаБілоруські вибори