Спостерігаючи репресії правоохоронної системи щодо керівної верхівки Тризубу замислився над тим як це просто обезголовити націоналістичну організацію і по суті припинили її ефективне функціонування.

Всі ці керівники звинувачуються по трьом різним статтям кримінального кодексу і можуть опинитись за гратами, якщо не на роки, згідно рішення суду то принаймі на місяці, перебуваючи під слідством. Очевидно у цей час структура до якої вони належать буде вести мінімальну діяльність.

Очевидно репресивна машина і надалі буде піддавати гонінню саме націоналістичні організації, їхніх лідерів та провідних членів.

А тепер глянемо скільки ж у нас в країні націоналістичних формацій, без штучного поділу на старих та нових правих, адже влада у цьому розбиратись не буде і щемитеме усіх. Структур, що декларують націоналістичну ідеологію, мають представництво принаймі у декілької областях, ведуть активну організаційну роботу, мають свої медіа.

Ось такий вийшов список:

Політичні партії:

ВО «Свобода»
Конгрес Українських Націоналістів
УНА-УНСО

Громадські організації:

Організація Українських Націоналістів (революційна)
Організація Українських Націоналістів (мельниківська)

Молодіжні організації чи по своїй суті організації де переважає молодь:

ВО «Тризуб» ім. Степана Бандери
Національний Альянс
Молодіжний Націоналістичний Конгрес
Соціал-Націоналістична Асамблея (Патріот України)
Автономні праві

Когось забув?

Як на мене надто мало з огляду на державу де проживає 46 мільйонів громадян. Окрім того варто відзначити, що частина з цього списку з натяжкою може похвалитись активною діяльністю і будь-якою перспективою у майбутньому.

Отакі от невтішні висновки…

p.s. Має бути очевидним, що кожен хто розділяє націоналістичну ідеологію мав би долучитись до однієї з цих організацій, або вже завтра створювати свою націоналістичну формацію. Поодинці ми ніхто!


Попередня новинаМій «Тризуб» ім. Степана Бандери Наступна новинаІгор Гузь звільнився з міськради