![Ігор Гузь: „День Свободи я святкуватиму завжди!” Ігор Гузь: „День Свободи я святкуватиму завжди!”](http://fc.volyn.net/wp-content/uploads/2011/06/Igor_Guzj-23.jpg)
Ігор Гузь: „День Свободи я святкуватиму завжди!”
В листопаді Україна уже вдруге відзначала День Свободи. Чимало води витікло з часу Помаранчевої революції. Чимало змінилося у політичній ситуації України та у свідомості людей. Хтось розчарувався, хтось продовжує з надією дивитися у майбутнє, комусь просто байдуже. До числа останніх ніяк не можна віднести Ігоря Гузя – одного із чільних провідників молоді під час революції,...
![Волинська обласна рада звернеться до Президента та парламенту з проханням визнати ветеранів ОУН-УПА Волинська обласна рада звернеться до Президента та парламенту з проханням визнати ветеранів ОУН-УПА](http://fc.volyn.net/wp-content/uploads/2011/06/45791.jpg)
Волинська обласна рада звернеться до Президента та парламенту з проханням визнати ветеранів ОУН-УПА
Волинська обласна організація «Національний Альянс» пролобіювала звернення Волинської обласної ради до Президента України Віктора Ющенка та Верховної Ради України щодо визнання боротьби ОУН-УПА на державному рівні. 5 жовтня, з ініціативи депутата Волинської обласної ради, лідера Всеукраїнської молодіжної організації „Національний Альянс” Ігоря Гузя на сесії Волинської обласної ради п’ятого скликання обговорювалось питання про звернення до Президента...