![Ігор Гузь: „Не піднімаючи проблему релігійних сект сьогодні, вже завтра можемо заплатити за це значно дорожчою ціною!” Ігор Гузь: „Не піднімаючи проблему релігійних сект сьогодні, вже завтра можемо заплатити за це значно дорожчою ціною!”](http://fc.volyn.net/wp-content/uploads/2011/06/572756_3.jpg)
Ігор Гузь: „Не піднімаючи проблему релігійних сект сьогодні, вже завтра можемо заплатити за це значно дорожчою ціною!”
Нещодавно Всеукраїнська молодіжна громадська організація „Національний Альянс” розпочала втілення кампанії „Обережно – секти!”. Лідер об’єднання Ігор Гузь розповів про специфіку та актуальність реалізації даної кампанії, а також поділився власними думками стосовно значного зростання проблеми релігійних сект в українському суспільстві.