![Тернопіль. Політичні висновки Тернопіль. Політичні висновки](http://fc.volyn.net/wp-content/uploads/2011/06/ternopilgerb.jpg)
Тернопіль. Політичні висновки
Очевидно, що перевибори до Тернопільської обласної ради стали знаковими для політикуму не лише цієї області, але й держави в цілому. У розрізі результатів політичних сил, що брали участь у перегонах, я зробив для себе наступні висновки:
![Ігор Гузь контролював молодіжну політику на Турійщині Ігор Гузь контролював молодіжну політику на Турійщині](http://fc.volyn.net/wp-content/uploads/2011/06/ois_2410.jpg)
Ігор Гузь контролював молодіжну політику на Турійщині
Депутат обласної ради Ігор Гузь та заступник начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Волині Ігор Дмитришин зустрілися з керівництвом Турійського району. Під час зустрічі йшлося про стан реалізації державної молодіжної політики в краї. Було здійснено ряд заходів для активізації громадського молодіжного руху в районі.
![За сприяння Ігора Гузя зразкова дитяча гурт-студія „Кобзарик” відвідала Люблін За сприяння Ігора Гузя зразкова дитяча гурт-студія „Кобзарик” відвідала Люблін](http://fc.volyn.net/wp-content/uploads/2011/06/1178641761.jpg)
За сприяння Ігора Гузя зразкова дитяча гурт-студія „Кобзарик” відвідала Люблін
В суботу, 28 лютого 2009 року, 23 учасники хору «Кобзарик» з ознайомчою метою відвідали місто Люблін. Поїздка відбулася за сприяння та підтримки депутата Волинської обласної ради, голови постійної депутатської комісії з питань молодіжної політики, спорту та туризму Гузя Ігора Володимировича.