Голова ВМГО „Національний Альянс” – переконаний, що діяльність Міністерства у справах молоді та спорту на чолі з паном Павленком є ефективнішою і кращою, аніж це було на чолі з паном Коржем. Про це він наголосив в коментарі інтернет-виданню «Молодіжна правда».

Євроінтеграція молоді: що вона може нам дати? Навіщо вона нам?

Держава має два вектори: Росія або Європа. Відповідно, (моя власна думка) іншого шляху, ніж йти в Європу і весь цивілізований світ, в ЄС або в НАТО, в нас немає, тому я вважаю, що будь-які намагання будь-якої організації, інституції, просто людини сприяти цьому, переконувати українців, що це нам потрібно, – це є позитивний фактор.

Співпраця Вашої організації з європейськими структурами наразі є чи планується?

Ми працюємо з рядом польських організацій, зокрема з міста Люблін це „Молода демократія”, фундація „Новий Став” та ряд інших. Співпрацюємо з литовцями – це також можна сказати Європа – з молодіжною організацією консерваторів – „Молоді консерватори Литви”. Відповідно, досвід є, ми реалізуємо декілька програм, й активна співпраця з європейцями (поляками, литовцями) дозволяє втілювати проекти ефективніше.

На якому рівні проводиться співпраця – це просто спільні заходи, матеріальна допомога чи щось інше?

Ми реалізуємо таку програму в Польщі, яка називається „Пам’ять без кордонів”, – це відновлення могил українців, які жили і померли за кордонами сьогоднішніми, власне, на етнічних кордонах України, зокрема на території Люблінського воєводства, етнічної української території – Холмщини. Допомога польських структур, і фінансова, й організаційна, достатньо корисна для нашої конкретної кампанії, яку ми втілюємо протягом декількох років, продовжуємо і цього року.

Декілька слів про підтримку молоді Міністерством, департаментом молодіжної політики.

Я можу сказати, що діяльність Міністерства на чолі з паном Павленком, на мою думку, ефективніша і краща, аніж це було на чолі з паном Коржем. Що стосується департаменту, то якихось застережень, негативів я не бачу.

Якими є Ваші побажання щодо розвитку молодіжного руху в Україні (чи він нормально розвивається)?

Він розвивається так, як і наша держава, – „не дуже”, що пов’язано з перепонами, про які ми всі знаємо: і фінансовими, й ідейними, і розрухою в головах наших політиків, і тому подібне. А побажання в мене одне: більше приділяти уваги патріотичному вихованню молоді, тому що це одне з пріоритетних завдань, які є й можуть бути в молодіжній політиці, як для Міністерства, так і для держави в сфері молодіжної політики, тобто потрібно більше коштів, більше державної підтримки, потрібно створювати відповідні інституції, які можуть займатися патріотичним вихованням на державному рівні.

Чи можливо, щоб молодіжний рух розвивався лише силами молоді?

Можливо, але краще, щоб допомога була і з боку держави.


Попередня новинаАборт Наступна новинаКримські татари: з нами чи проти нас?