Я виступаю за повну заборону абортів у нашій державі! Поясню свою позицію.

1. З християнської точки зору це злочин: Бог дав життя людині, він його і може забрати! Я християнин, так, як і більшість українців, тому ця теза є прийнятною для нашого національно-релігійного ґрунту. Аборт – це ніщо інше як ДІТОВБИВСТВО!

2. Більшість жінок, що роблять аборт, основною причиною такого кроку визнають нездатність утримання та виховання майбутньої дитини. Вважаю, що краще нехай держава виховує дітей, ніж вони просто не народяться. Безумовно, якість того виховання та система дитячих будинків є абсолютно недосконалою і, в першу чергу, у зв’язку з невеликими обсягами фінансування. Але все ж переконаний, що історія знає тисячі вихованців дитячих будинків, що стали в майбутньому великими людьми.

3. Відсоток смертності в жінок під час аборту надто великий, вважаю, що заборона на аборт є одним із чинників збереження життя молодих матерів. Адже сьогодні вона готова зробити аборт, а через 10 років буде люблячою матір’ю з трьома дітьми.

4. Питання виродження Української Нації. Нас уже далеко не 52 мільйони. Збільшення народжуваності – одна зі стратегічних цілей будь-якої влади, чи помаранчевої чи біло-блакитної. За останні 30 років у світі зроблено понад мільярд абортів! А скільки в Україні?

5. Я за введення кримінальної відповідальності за порушення можливих законодавчих нововведень у цій царині. Аборт – це злочин, і людина, котра потурає в здійсненні злочину, мусить нести кримінальну відповідальність.

P.S. Вважаю припустимим вдаватися до аборту лише тоді, коли вагітність виникла внаслідок зґвалтування, а також через серйозні медичні протипоказання.


Попередня новинаІгор Гузь: „Я буду ініціювати створення Центру патріотичного виховання молоді!” Наступна новинаІгор Гузь: „Потрібно більше уваги приділяти патріотичному вихованню молоді”