Про справу «на декілька мільйонів», до якої можуть бути причетні працівники волинського та рівненського ДАІ, головному міліціонеру Волині розповів депутат облради Ігор Гузь. Про це стало відомо під час 19-ої сесії Волинської облради 24 травня.

За словами «фронтзмінівця» Ігоря Гузя, у нього є інформація про те, що правоохоронці заробляють гроші на водіях великогабаритного транспорту. Мовляв, з кар’єрів поблизу села Рафалівка, що на Рівненщині, транспортують пісок вантажівками. Утім, аби дозволити водіям проїзд на їхніх автомобілях далі, на дорогах Волині їх зупиняють ДАІ-шники та беруть гроші. І хоч спочатку «такса» була 50 гривень то вже з 1 травня цього року вона збільшилася вдвічі. А в день з кар’єрів виїжджає по 200-300 вантажівок. Тобто, мова йде про великі гроші.

«Відомі місця, де це робиться, на яких поворотах… І мені розповідають, куди ці гроші діваються… Називають прізвище в апараті МВС Волинської області», – зазначив Ігор Гузь.

 

Тож, він попросив розібратися начальника управління МВС у волинській області Олександра Терещука із ситуацією і зазначив, що, на його думку, після його звернення це припинять робити на деякий час. Але в нього є інформація щодо днів і годин, коли ДАІ-шники займалися корупцією і номери їхніх автомобілів.

«Повірте мені, якщо факти підтвердяться, то щодо працівників міліції приймуть усі необхідні дії», – відповів Олександр Терещук. І попрохав, щоб депутати надавали правоохоронцям усю інформацію щодо фактів корупції, адже МВС, мовляв, – це той орган, де з правопорушеннями можуть впоратися.

Волинські новини


Попередня новинаНа початку літа депутат Гузь обіцяє «селянський похід» Наступна новинаГромада Копачівки повстала проти перетворення урочища у смітник + ФОТО та ВІДЕО