Наступного року обласна державна адміністрація може виділити 50 тисяч гривень на проведення фестивалю українського духу «Бандерштат». Про це 24 грудня йшлося під час засідання бюджетної комісії облради.

Так, депутат Ігор Гузь висловив претензії волинському губернатору Борису Клімчуку. Мовляв, торік чиновник обіцяв віднайти гроші на фестиваль «Бандерштат-2012», але не зробив цього.

«Скільки?» – запитав Клімчук.  А згодом додав, звертаючись до начальника обласного управління культури та туризму Володимира Лисюка: «Скажи, що дамо 25 тисяч».

Натомість Гузь зауважив, що потрібно виділити 50 тисяч, яких вистачить, щоб заплатити за сцену та апаратуру, необхідну для проведення фестивалю.

Попри протести Лисюка, Клімчук вказав внести в проект бюджету Волині на 2013 рік додаткові 50 тисяч гривень для управління культури та туризму.

Волинські новини


Попередня новинаДовибори депутатів Волиньради - диспозиції... Наступна новинаІгор Гузь вважає, що влада змушує передплачувати «районки» та лояльні до регіоналів газети + ФОТО