Сьогодні, 26 грудня, відбулася позачергова сесія Волинської обласної ради, основним питанням якої був розгляд обласного бюджету на 2013 рік.

Напередодні сесії, під час засідання бюджетної комісії, яке відбулося 24 грудня, депутат облради Ігор Гузь підняв питання щодо будівництва шкіл у селі Любохини Старовижівського району та Білин Ковельського району, а також будівництво спортзалу у селі Смоляри  Старовижівського району. «Переконаний, що варто виділити кошти на  будівництво навчальних закладів, адже у цих селах є нагальна потреба у нових школах. Кількість дітей зростає, села перспективні, тому маю сподівання, що область віднайде кошти з держбюджету», – зазначив Ігор Гузь. У свою чергу керівництво області запевнило, що гроші на будівництво шкіл будуть.

Також під час комісії депутат звернувся до начальника управління молоді та спорту Волинської ОДА Галини Карнаухової. «Пані Галино, вважаю, що варто забезпечити виділення коштів на цей рік аби профінансувати молодіжні патріотичні заходи. Потрібно активізовувати громадську діяльність, спрямовану на патріотичне виховання», – сказав Ігор Гузь.

Стосовно патріотичного виховання, опозиційний депутат Ігор Гузь на бюджеткомісії вимагав виділити 50 тисяч на проведення фестивалю українського духу «Бандерштат», до слова який став уже візитівкою Волині. Губернатор області пообіцяв внести у бюджет необхідну суму.

А під час сесії обласної ради депутати підтримали запит голови фракції «Фронт Змін» Ігоря Гузя щодо виділення коштів на ремонт доріг в населених пунктах Волинської області, а саме: поточного ремонту автомобільної дороги від села Сьомаки Старовижівського району до Зачернеччя Любомильського, ремонту доріг з села Смідин Старовижівського району до села Кругель Ковельського району, ремонту дороги села Луків Турійського району, а також ремонту автошляху від села Текля Старовижівського району до смт Ратне.

Наступний запит адресувався прокуророві, де Ігор Гузь попросив розібратися з ситуацією та провести службове розслідування стосовно того, що йде вказівка згори районним адміністраціям та керівникам органів влади оформити передплату на місцеві газети, так примусово заставляють школи, бюджетні установи, сільради передплачувати ці видання.

«Структури, які підпорядковані Борису Клімчуку, заставляють передплачуват окремі видання і, напревеликий жаль, не пердплачувати інші. Наприклад, на минулій сесії чи то пан Клімчук чи то пан Башкаленко порекомендували виписувати «Волинську газету», яка більш лояльно та більш конструктивно висловлюється про діяльність партії влади, натомість іде вказівка не передплачувати  найбільше видання нашої області – газету «Волинь нова». Газета, яка показує ту дійсність, яка є без купюр, без «шо такоє харашо, шо такоє плоха». Тобто, яка показує свою позицію, своє бачення тієї ситуації, яка є в області», – сказав Ігор Гузь.

Запит опозиційного депутата не підтримали.

 

Прес-служба депутата Волиньради Ігоря Гузя


Попередня новинаГузь «вибив» у Клімчука 50 тисяч на «Бандерштат» Наступна новинаЕксперти назвали Ігоря Гузя «політиком-несподіванкою» року на Волині