З ініціативи представників «Фронту Змін» Луцька міська рада може звернутися до Верховної з вимогою невідкладного розгляду та прийняття проекту Закону України «Про порядок імпічменту Президента України».  Про це стало відомо 27 березня під час прес-конференції представників партії.

За словами керівника виборчого штабу «Фронту Змін» Ігоря Гузя, хоча 108 стаття Конституції передбачає імпічмент президента, але немає чітких механізмів його реалізації. Тому прийняття проекту Закону України «Про порядок імпічменту Президента України» Гузь вважає важливим.

«Імпічмент – найдієвіший спосіб недопущення авторитаризму», – заявив Гузь.

Як зазначив ще один «фронтозмінівець» Олександр Пиза, цей законопроект передбачає, що ініціювати початок процедури імпічменту президента може 1/5 конституційного складу парламенту, обґрунтувавши це в письмовому поданні. Подальша процедура уже потребує 226 голосів народних обранців.

Якщо 28 березня на сесії Луцької міської ради депутати підтримають цю ініціативу, то міськрада звернеться до Верховної ради, щоб та розглянула та прийняла запропонований законопроект.

ВолиньPOST


Попередня новинаМедіадоступні депутати Волині: роль нових медіа у комунікації депутатів Луцької міської та Волинської обласної рад Наступна новинаІгор Гузь: Кандидати від Партії регіонів та її васалів через благодійність купують голоси волинян