Ігор Гузь, депутат обласної ради та керівник обласного осередку партії «За Україну!» 29 серпня взяв участь в урочистому відзначення Дня села в Смідині, що в Старовижівському районі.В родинному для себе селі Ігор Гузь подарував до Дня Смідина набір футбольних форм для місцевої футбольної команди та вручив сільській бібліотеці серію книг з циклу «Літопис УПА».

«Ні для кого не таємниця, що сучасне українське село як таке вимирає. Більшість молодих людей намагається чим швидше втекти до обласного центру чи інших міст, де реалізуватися можливостей набагато більше. Дозвілля, спорт та інші сфери громадського життя в переважній більшості волинських сіл занедбані настільки, що роботи там непочатий край. Смідин, як одне з найбільших сіл Волинської області, теж потребує уваги обласної влади. Зокрема, молодь, яка має бачити перспективу і відчувати підтримку», – зазначив під час перебування в Смідині Ігор Гузь.


Попередня новинаІгор Гузь став на захист УПЦ Київського Патріархату Наступна новинаІгор Гузь закликає волинських депутатів виступити проти законопроекту «Про мови в Україні»