Вже кілька років жителі міста Ковель, що вклали свої кошти в будівництво багатоповерхового будинку, не можуть отримати ні квартири ні гроші. До депутата Волинської обласної ради Ігоря Гузя звернулись жителі міста Ковель із проханням допомогти покарати аферистів, які привласнили мільйони гривень ковельчан.

Кілька десятків мешканців міста Ковеля у 2007 році уклали договори підряду про дольову участь у будівництві багатоквартирних будинків в м. Ковель, по вулиці 40 років Перемоги, 10 та вул. С. Бандери, 10 з ТзОВ «Ковельський житлово-будівельний комбінат» в особі Вовка Олега Миколайовича.

За договорами ТзОВ «Ковельський житлово-будівельний комбінат» повинен був збудувати будинки та передати в 2009 році мешканцям квартири у власність. Відповідно до укладених договорів громадянами були сплачені кошти на повну вартість будівництва. А це суми від 95 тисяч гривень і до 270 тисяч гривень, адже деякі громадяни купували відразу дві квартири.

Ковельський міськрайонний суд задовольнив позовні вимоги ошуканих мешканців про розірвання договорів та стягнення внесених коштів. Але жоден позивач не отримав грошового відшкодування від будівельної компанії. Вищеописані події свідчать про факт шахрайства з боку ТзОВ «Ковельський житлово-будівельний комбінат», вчиненого в особливо великих розмірах. Фактично в м. Ковель відбулася афера зразка сумнозвісної «Еліта-Центр»!

У зв’язку із цим депутат обласної ради Ігор Гузь звернувся до прокурора Волинської області Андрія Гіля, із вимогою провести розслідування та покарати винних у махінаціях. Крім того на найближчій сесії Ігор Гузь планує звернутися і до голови обласної державної адміністрації та голови обласної ради для того щоб підняти питання відшкодування збитків постраждалим від афери.

«Люди внесли «живі» кошти для купівлі квартири в цьому будинку. Дехто для цього продавав свій будиночок, або стару квартиру. Фактично тепер ці люди опинилися на вулиці! Влада повинна їм допомогти. Тому я також буду звертатися до народного депутата України, лідера партії “Фронт Змін” Арсенія Яценюка, щоб він підняв це питання на загальнодержавному рівні» – заявив Ігор Гузь.

Прес-служба депутата Волинської обласної ради Ігоря Гузя


Попередня новинаШколу у селі Смідин почали ремонтувати + ФОТОРЕПОРТАЖ Наступна новинаІгор Гузь: «Головне – не торгувати своєю совістю та принципами. А політичні партії - це лише інструмент»