Встановити у Луцьку пам’ятник Іосіфу Сталіну, як того хочуть комуністи, не дозволить ані Луцька міська рада, ані десятки тисяч мешканців міста. Про це у коментарі Gazeta.ua заявив депутат Волинської обласної ради, голова ВГМО “Національний Альянс” Ігор Гузь. Зокрема, Гузь висловив переконання, що Луцька міська рада не дасть дозволу на встановлення пам’ятника Сталіну у Луцьку.

“Ініціатори цього наміру – це групка маргіналів, яких є не більше десяти осіб, але які справно працюють провокаторами. Вони у черговий раз підтверджують провокаційне реноме і діють під керівництвом Партії регіонів на Волині з метою дестабілізації ситуації. Вони навмисно закидають такі теми для того, щоб відволікти увагу від соціальних проблем”, – пояснив депутат.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Компартія планує на “тризубівські” гроші встановити у Луцьку пам’ятник Сталіну

За його словами, пам’ятник у місті Луцьку, де 99,9% громадян не підтримують цю ідею – це “нонсенс”.

“Та й взагалі нонсенс у державі Україна мати таку ситуацію, як у Запоріжжі. Адже Сталін – це творець Голодомору, людина, на руках якої знищення Української повстанської армії, переселення до Сибіру сотні тисяч західних українців, які підтримували боротьбу УПА. Сталін – це русифікація і все зле, що у нас було”, – зауважив націоналіст.

Він уточнив, що у Луцьку є офіс КПУ, але він не є власністю комуністів.

“Це просто орендоване приміщення. Вони не зможуть поставити монумент на території обкому, як їхні колеги у Запоріжжі”, – уточнив Гузь.

ВІДЕО: Комсомольцям списали розстріл портретів Бандери та Шухевича

Політик розповів, що 11 квітня цього року у Луцьку комуністи вже збирали кошти на встановлення пам’ятника.

“Але тоді мешканці міста прийшли і розігнали цей шабаш. Я переконаний, що якщо такі комуністичні спроби будуть й надалі, то їх проженуть вже не 200 осіб, а в рази більше людей. Ми не допустимо у Луцьку того, що відбулось у Запоріжжі”, – пообіцяв Гузь.

Денис Тимошенко, Gazeta.ua


Попередня новинаЗабудовник виманив у ковельчан гроші, а про квартири забув Наступна новинаЖителі Нововолинська потрапили в інформаційну блокаду – Ігор Гузь