imagesПісля проведеної прес-конференції 1 квітня 2014 року за участю заступника голови обласної ради Ігоря Гузя та представників ошуканих дольовиків, які понесли збитки через аферу з будівництвом багатоквартирних будинків у місті Ковелі. 

Прокуратура Волинської області нарешті приступила до виконання своїх безпосередніх обов’язків і адекватно відреагувала на звернення ковельчан.

Прокуратурою Волинської області оскаржено в апеляційному порядку з підстав м’якості призначеного покарання вирок директору Ковельського житлово-будівельного комбінату, яким посадовця визнано винним у зловживанні повноваженнями, яке спричинило тяжкі наслідки (кримінальне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 364-1 Кримінального кодексу України) й призначено покарання у виді штрафу у розмірі 306 тис. грн. з позбавленням права 3 роки обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих обов’язків.

 Окрім того, згідно з вироком суду посадовець повинен відшкодувати потерпілим від його дій громадянам матеріальні й моральні збитки.

 Задля забезпечення такого відшкодування на майно директора ЖБК та на майно комбінату накладено арешт.

Нагадаємо, що директор Ковельського ЖБК, як встановлено досудовим розслідуванням, у 2006-2008 роках уклав із майже чотирма десятками громадян договори підряду на капітальне будівництво за їхні кошти двох житлових будинків у Ковелі.

Замовники будівництва на виконання умов договорів у період з липня 2006 року по липень 2009 року сплатили на рахунок ТОВ «Ковельський ЖБК» грошові кошти на загальну суму майже 10 мільйонів.

Директор ЖБК, зловживаючи своїми повноваженнями, витратив ці кошти на власний розсуд.

Не побудувавши будинків та не маючи коштів для повернення їх замовникам, посадовець подав до Господарського суду Волинської області заяву про порушення справи про банкрутство ТОВ «Ковельський ЖБК», внаслідок чого товариство було визнане банкрутом, що спричинило охоронюваним законом інтересам громадян – замовників будівництва тяжкі наслідки.

ВОЛИНСЬКА ПРАВДА


Попередня новинаБандерштат Наступна новинаГорохів