Потреби в існуванні колегії Волиньради немає, якщо усі питання вирішуються в кабінеті голови Волинської ОДА Бориса Клімчука, – вважає депутат облради Ігор Гузь.

Про це він заявив під час чергового пленарного засідання 20-ої сесії облради 30 вересня.

В Ігоря Гузя виникли зауваження щодо того, як вирішуються питання, за які мають голосувати під час сесій депутати. За його словами, всі рішення приймаються в кабінеті губернатора Волині. І в такому разі про колегію облради як дорадчий орган взагалі немає сенсу говорити. Мовляв, це потрібно міняти.

Утім, депутат зазначив, що не завжди Борису Клімчуку вдається зробити так, щоб питання «пройшло».

«Він дрючка має, але не до всіх достає. Бо депутати інколи не збираються на сесійних засіданнях», – додав Гузь.

Після цих слів депутати ще довго обговорювали те, чи повинна існувати колегія. Так, голова ОДА Борис Клімчук висловив думку, що дорадчий орган потрібний, але в такому варіанті у вигляді колегії, члени якої не збираються, існувати не може.

«Очевидно, має бути якийсь дорадчий орган. Давайте подумаємо, який. Це ж творчий процес», – додав він.

На думку депутата Володимира Навроцького, якщо виникає питання в існуванні колегії, тоді можна поговорити й про роль постійних комісій. Мовляв, рішення комісій на сесіях мають лише рекомендаційний характер.

«Ми фактично приходимо в сесійну залу і по-новому все обговорюємо. Практично не зважаємо на рішення комісій», – додав Навроцький.

У відповідь на це Володимир Войтович зазначив: коли колегія може і не існувати, то комісії мають бути обов’язково. «Але я буду голосувати проти ліквідації колегії», – додав Войтович.

За словами обранця громади Анатолія Грицюка, колегія дійсно треба, адже допоможе «зняти» багато дискусій у сесійній залі.

А от депутат Святослав Кравчук зазначив, що треба точно визначити дату, коли буде відбуватися засідання колегії.

Тоді, на його думку, депутати зможуть правильно розпланувати свій робочий час і відвідувати колегію.

Врахувавши всі зауваження, ініціатор проекту рішення про ліквідацію колегії, депутат Олег Батюк вирішив забрати проект рішення на доопрацювання.

ВолиньPost


Попередня новинаДепутат Волиньради запропонував прокурору «схему» Наступна новинаВи дивились фільм "День бабака"?