На Волині можуть створити альтернативну громадську раду для обласної адміністрації, оскільки до її числа не увійшло чимало громадських активістів.

Про це йшлося 21 лютого у запиті депутата облради Ігоря Гузя.

Депутат повідомив, що 14 лютого 2013 року відбулися збори до Громадської ради при голові облдержадміністрації.

«З моєї точки зору через певні маніпуляції, чисельність громадської ради вирішили скоротити з 35 до 25 учасників і шляхом маніпуляції, невідомих голосувань, обрали людей, які вигідні безпосередньо пану Клімчуку, Партії регіонів і всій цій братії», – зазначив Гузь.

Він повідомив, що до ради не потрапили керівники Асоціації фермерів Волині, Асоціації молодих реформаторів, громадських організацій Пласт та Національний альянс, Центру політичного аналізу та виборчого консалтингу.

Депутат припускає, що членів цих утворень виключили через те, що вони мали альтернативну думку. Гузь каже, що у випадку, якщо чисельність ради не відновлять, то громадські об’єднання створюватимуть альтернативну громадську раду.

Зрештою, запит Гузя не підтримали.

Волиньпост


Попередня новинаБорис Клімчук намагався не впустити Ігоря Гузя до свого кабінету та погрожував викинути із приміщення облради + ФОТО/ВІДЕО Наступна новинаОсіпов