Керівник Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Національний Альянс» Ігор Гузь розповів, що у майбутньому в Луцьку може постати білоруський культурний центр. Про це 23 липня йшлося під час прес-конференції щодо реальної ситуації опозиції у Білорусі.

Наразі, за словами пана Гузя, триває пошук ресурсів, себто фінансів. Планується, що у центрі буде працювати радіостанція із білоруською мовою в ефірі, веб-сайт із інформацією про те, що ж насправді відбувається у сусідній країні.

Передбачається, що Інтернет-ресурс наповнюватиметься трьома мовами: українською, білоруською і російською. Також центр стане базою для проведення імпрез та таборів.

Звісно, такий центр можна було зробити у Києві, проте Луцьк розташований на порубіжні, тому тут і очікується поява такого «острівця» Білорусі на теренах Волині. Хоча центр може «переселитися» і до інших населених пунктів.

Керівник Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Національний Альянс» Ігор Гузь зауважив, що з’їзд найпопулярнішої молодіжної організації у Білорусі «Молодий фронт» не можливо було нормально провести на батьківщині, тому створення такого центру буде допоміжною базою для активістів громадського руху.

Також пан Гузь нагадав присутнім про стереотипи, які існують у волинян щодо Білорусії. Мовляв, «сильна рука Лукашенка, бомжів немає, дороги чисті, зарплати і пенсії нормальні». А ось про те, що провести мітинг не можна, про відсутність свободи слова і преси, чомусь забувають. Тому «Національний Альянс» із появою такою центру прагне інформувати людей про реальну ситуацію в сусідній державі.

Волинські новини


Попередня новинаНаціоналісти vs Європарламент Наступна новинаУкраїна – не «адвокат» Білорусі перед Європою, – Ігор Гузь