Приводом до написання даної статті стала передача, нещодавно продемонстрована телеканалом СТБ, що мала на меті показати як в нашій державі погано живеться українським збоченцям-гомосексуалістам і як вони, «бідні», страждають від нерозуміння оточуючих. В прихованій формі матеріал був поданий так, щоб викликати співчуття з боку пересічного обивателя до скривджених і дискримінованих представників нетрадиційної сексуальної орієнтації.

Основною сюжетною лінією програми був заклик толерантного ставлення до цих збоченців. Україну слідом за країнами західного світу захлинає хвиля толеранції до всього нікчемного та збоченого, до всього, що несе розкладання та деградацію Української Нації, а особливо до її молодого покоління. Заклики до терпимого сприйняття легалізації проституції та легких наркотиків, одностатевих шлюбів та абортів, евтаназії, педофілії та клонування… Сьогодні нас будуть переконувати в нормальній природі гомосексуалізму, а завтра дозволять реєструвати гомосексуальні шлюби у церквах чи всиновлювати дітей у яких не буде мами, а лиш два тата…

У цій статті хочу пояснити чому я, громадянин України, хочу бути і буду гомофобом (людиною, що негативно ставиться до будь-яких гомосексуальних проявів) до чого Вас і закликаю!

Я християнин!

Більшість населення нашої держави християни, що незалежно від конфесійності (православні, католики, протестанти) вважають пропаганду гомосексуалізму не просто гріхом, але й особистою образою та абсолютно критично ставляться до будь-яких публічних проявів даного збочення. Чи варто враховувати право гомосексуалістів на вільне пропагування своїх поглядів і в той же час заперечувати право десятків мільйонів християн у нашій країні не бачити у себе під будинком парад дегенеративності чи забирати з рук дитини газету де чергова «голубая луна» буде доносити до читача перипетії свого чергового роману?

Йдеться не про бажання християн заборонити власне таке явище як гомосексуалізм, адже ми знаємо про те, що авторитетними лікарськими установами даний прояв визначається як хвороба, а отже її варто лікувати. От тільки проблема, що лише близько 5% цих збоченців є власне хворими, а всі інші «набувають» свою схильність під впливом масованої пропаганди в ЗМІ, оточуючих та очевидно помутніння у власній свідомості.

Я український націоналіст!

У моїй державі мусить і буде панувати моя Нація, мова, культура, історія, а також національна традиція. Традиція сімейних стосунків, шлюбу, поваги до батьків, виховання дітей, а обговорювана «зараза» не тільки піддає сумніву мої переконання, але й пробує їх перевернути з ніг на голову. Чи маю я право їх захищати? Чи маю я право відстоювати спосіб бачення життя моїх дідів та прадідів? Очевидно, що так!

Я державник!

Як Ви думаєте скільки геїв підуть до армії? Я думаю одиниці, а отже ми маємо цілу когорту пацифістів-«дезертирів», що у випадку якоїсь загрози для нашої держави на 100% спершу будуть шукати закордонні паспорти, а не адресу найближчого віськомату!

Я реаліст!

Думаю, кожному відомо, що рівень смертності від СНІДу чи вчинених самогубств у гомосексуалістів на порядок вищий ніж у нормальних людей! Сьогодні у Нідерландах, основному світовому розпліднику та культиватору дегенеративних цінностей близько 25% чоловіків є гомосексуалістами і ця цифра з страшними темпами росте кожного року. Що буде з цією країною через 20-30 років, адже навіть там рівень усиновлення дітей гомосексуальними парами практикується вкрай рідко? Чи має така країна перспективу і чи може оптимістично дивитись в майбутнє? Ні! Ця країна та й будь-яка інша користуючись такими підходами рано чи пізно зникне з карти світу, або буде змушена будувати фабрики з клонування людей і щороку випускати з конвеєра мільйони живих біороботів для поповнення свого людського капіталу! Куди з такою логікою зайдемо, браття? Чи не туди, куди пішли Содом і Гоморра!?

Я майбутній батько!

Батько, що не хоче підбирати слова своїй дитині, яка запитуватиме чому чоловік цілується з чоловіком і чому у його однокласника немає мами, а є два тата! Батько, що не хоче аби ще не сформована психіка дитини як губка вбирала всю ту гидоту, яка ллється з екранів телевізора і зомбує молоде покоління, що бути геєм це модно, адже сотні так званих зірок уже є ними! Батько, що планує стати дідусем і виховувати внуків, як це парадоксально не звучить, внуків у яких буде повноцінна сім’я!

А тепер висновок та заклик до усіх читачів даної статті!

Толеруючи будь-які прояви гомосексуалізму, Ви так чи інакше сприяєте його поширенню в Україні. Тут немає середнього, немає позиції коли Вам байдуже! Ви або проти пропаганди такого явища в суспільстві і робите все можливе для його викорінення, або сприяєте, -  іншого не дано! Кожен мусить визначитись!

Гомофобія для мене -  це готовність на кожному кроці відстоювати свої українські, християнські, націоналістичні та й просто громадянські права! Не давати можливісті дегенератам та збоченцям опановувати свідомість нашого молодого покоління і тут у мене та й у всіх моїх однодумців є багато союзників. Це і старше покоління українців (визнаймо, що переважна більшість гомосексуалістів, а також тих хто їх толерує молоді люди 20-40 років), церква без розділу на конфесії, адже для прикладу і Київський чи Московський Патріархат Православної Церкви солідарні на 100% у своїй позиції з даного питання! Та й переважна більшість політичних сил, що займають лідируючі позиції в полтичному житті країни, включно з комуністами та націоналістами, ставляться до осіб з нетрадиційною сексуальною орієнтацією з закамуфльованим, але все ж таки гомофобнним підтекстом. Та й суспільна думка на нашій стороні, але це сьогодні! Порівняйте цю ж суспільну думку в країнах Європи ще 30-40 років тому і сьогодні і Вам стане зрозумілим, куди ми можемо скотитись…

P.S. У 2005 році, будучи в справах у Варшаві, я випадково на вулиці став споглядачем місцевого збіговиська осіб нетрадиційної сексуальної орієнтації – гей-параду! Тоді я вперше на свої очі побачив цю збочену феєрію. Що цікаво, протягом усієї акції представники польського правого руху намагались в радикальний спосіб її зірвати. Доходило навіть до серйозних бійок.

Повертаючись до України, мав довгу дискусію з представниками нашого ліберального табору стосовно адекватності такої «теплої» реакції на спроби збоченців у відкритий спосіб маніфестувати і поширювати свої нетрадиційні погляди на сексуальне життя. Одна з опоненток запитала мене чи я також, як і польські праві в той день, буду жбурляти каміння в гомосексуалістів? Скажу як тоді так і зараз – однозначно ТАК!

Будьте гомофобами!


Попередня новинаГузь: Неетична поведінка голови Волиньради штовхає депутатів відповідати йому аналогічно Наступна новинаГолова ВМГО «Національний Альянс» Ігор Гузь вважає, що коаліція «тимошенківців» і «регіоналів» – це «хунта, це є диктатура… Обирати Президента у Верховній Раді - це є зло»