Вчора був у Кишиневі. Підписували угоду про співпрацю між Національний Альянсом та організацією “Tineretul Liberal” – молодіжною організацією Ліберальної партії Молдови. Виникають питання чому з лібералами? Справа в тому, що назва партії річ відносна, в їхньому політикумі по суті вся полтична еліта розділена між комунстами та лібералами (до останніх вписують усіх хто є антикомуністами, прагнуть вступу до ЄС та НАТО, а також виступають за тісніші зв’язки з Румунією).

Будучи в квітні місяці і зустрівшись з представниками чотирьох партій свій вибір зупинили саме на лібералах, адже адекватність їхнього керівництва (міський голова Кишинева, голова парламенту та ряд інших посадовців) є запорукою успіху у проведенні майбутніх спільних дій. Очевидно є питання які не можуть бути знаменником для єднання, але питання антикомунізму, європейського шляху обох держав, виведення 14 російської армії з Придністров’я, посилення інтеграційних процесів країн Балто-Чорноморського регіону є тими чинниками які об’єднуть обидві організації.

Однією з тем, що вдалося підняти на зустрічах з міністром молоді та спорту, віце-прем’єром уряду та власне з представниками “Tineretul Liberal” це питання українців, що проживають на півночі Молдови. Якщо все буде добре то спробуємо провести протягом літа молодіжне таборування для молодих українців того регіону.

Окрім того якщо вдасться заладнати питання фінансування то спробуємо провести в Україні міжнародну зустріч представників молодіжних організацій Балто-Чорноморського регіону де сформувати спільні цілі та завдання, а також спробувати налагодити дієву співпрацю та координацію у майбутньому.


Попередня новина Ігор Гузь: Президент повинен надати Степану Бандері звання Героя України! Наступна новина«За Україну!» ініціює розгляд питання про відставку Табачника на позачерговій сесії Волинської обласної ради - Ігор Гузь