1. Російська імперія готова порушувати кордони незалежних держав під приводом захисту своїх громадян та «миротворчих» операцій, або як зараз звучить для «умиротврення грузинської сторони та наведення миру і спокою».

2. Всім має бути зрозуміло: якщо росіяни порушили державні кордони Грузії то завтра вони порушать кордони будь-якої іншої держави, особливо це стосується країн колишнього СРСР. Ви знаєте, де знаходиться Севастополь і Крим та який флот там розміщується? Правильно! Ви вгадали наступну точку агресії Росії. Косово багато у чому розставило крапки над і в питаннях дії сепаратистських режимів та порушення національного суверенітету держави шляхом анексії її законних територій.

3. Західний світ не стане на захист держави, що не є в системі колективної безпеки НАТО. Захід боїться Росії та не готовий йти з нею на серйозний конфлікт. Членство Грузії в НАТО гарантувало б їй захист від російської агресії.

4. Тільки ті держави та народи будуть мати право на існування в сучасному світі, які не будуть боятися стояти на смерть за свою свободу і кидати виклик агресору… Росія – 141 мільйон жителів. Грузія – 4,6 мільйона жителів. Я думаю порівняння дає зрозуміти співвідношення сил тільки в кількісному плані, не згадуючи про військову міць та інші важелі. Колись ідеолог українського націоналізму Дмитро Мирон «Орлик» писав: «В житті народів рішає закон сили і боротьби».

5. Українська позиція! Думаю для всіх українців, що скептично налаштовані стосовно вступу України до НАТО після останніх подій все стає зрозуміло. Або ми будемо в НАТО, або російські танки будуть захищати права та свободи своїх громадян (братів по крові) в Севастополі, Сімферополі, Донецьку, Києві, Львові… Ми мусимо визначатися, в іншому випадку визначать за нас…

P.S. Тримайся мужньо грузинський народе! Сакартвелло гуамарджос!


Попередня новинаЗаява депутата Волинської обласної ради Ігоря Гузя Наступна новинаІгор Гузь: "Політика – брудна річ і такі, як Вакарчук, у ній почуваються некомфортно”