![Люди... Люди...](http://fc.volyn.net/wp-content/uploads/2011/06/129856.jpg)
Люди…
Коли мене запитують, що ж ти конкретно зробив для своєї нації та держави, найперше, що приходить на думку – люди. Люди які протягом останнього десятиліття були зі мною. За моїми підрахунками за останні десять років через структури до яких я мав дотикання в окремому взятому регіоні “пройшли” більше тисячі молодих людей.
![Волинські вибори Волинські вибори](http://fc.volyn.net/wp-content/uploads/2011/06/Vybory_do_Volyns_koji_oblasnoji_Rady_2010__mapa_marzorytarnych_okruhiv_.jpg)
Волинські вибори
Колега Василь Бабич зробив карту переможців мажоритарних округів, що представляли відповідні партії. Окрім того, що в одному з округів виграв я, наведу декілька цікавих з моєї точки зору деталей:
![Ігор Гузь звільнився з міськради Ігор Гузь звільнився з міськради](http://fc.volyn.net/wp-content/uploads/2011/06/luck_misk_rada.jpg)
Ігор Гузь звільнився з міськради
Голова Волинської обласної організації партії «За Україну!», депутат Волинської обласної ради Ігор Гузь 15 січня звільнився з посади радника луцького міського голови за власним бажанням.Як заявив сам Ігор Гузь, такі дії викликані бажанням зосередитись на роботі в політичній партії «За Україну!» та координації ряду проектів громадсько-політичного спрямування, – повідомили 17 січня у прес-службі Волинської організації...
![Українські націоналісти Українські націоналісти](http://fc.volyn.net/wp-content/uploads/2011/06/13.jpg)
Українські націоналісти
Спостерігаючи репресії правоохоронної системи щодо керівної верхівки Тризубу замислився над тим як це просто обезголовити націоналістичну організацію і по суті припинили її ефективне функціонування.
![Мій «Тризуб» ім. Степана Бандери Мій «Тризуб» ім. Степана Бандери](http://fc.volyn.net/wp-content/uploads/2011/06/11.jpg)
Мій «Тризуб» ім. Степана Бандери
Спробую повернутись у 1999 рік і згадати основні та пам’ятні для мене віхи перебування у ВГСПО «Тризуб» імені Степана Бандери – організації, що по суті дала мені дорогу у політичний та громадський рух і прищепила націоналістиничну ідеологію як світогляд і систему цінностей.