![Смідинська школа отримає один мільйон гривень Смідинська школа отримає один мільйон гривень](http://fc.volyn.net/wp-content/uploads/2011/05/zaval-290x290.jpg)
Смідинська школа отримає один мільйон гривень
Після піврічної боротьби депутата від Старовижівського району Ігоря Гузя в с. Смідин нарешті відремонтують школу. Обласна рада виділила на це 1 млн. грн. Одразу після свого обрання депутатом обласної ради від Старовижівщини Ігор Гузь підняв одне з найболючіших питань району – школа в с. Смідин.
![Депутати обласної ради підтримали запит Ігоря Гузя Депутати обласної ради підтримали запит Ігоря Гузя](http://fc.volyn.net/wp-content/uploads/2011/06/1.jpg)
Депутати обласної ради підтримали запит Ігоря Гузя
Депутати Волинської обласної ради підтримали звернення Ігоря Гузя і висловили протест проти примусового вивішення портретів Януковича в школах. 26 травня на сесії Волинської обласної ради голова обласного осередку партії «За Україну!» Ігор Гузь озвучив запит до начальника прокуратури області з вимогою недопущення порушення законодавства з боку начальника управління освіти і науки Луцької міської ради Олег...
![«Вам смішно?! Дуже добре! Ви представляєте НКВДистів», – депутат Волиньради Ігор Гузь начальнику Луцького міськвідділу Роману Крохмалю «Вам смішно?! Дуже добре! Ви представляєте НКВДистів», – депутат Волиньради Ігор Гузь начальнику Луцького міськвідділу Роману Крохмалю](http://fc.volyn.net/wp-content/uploads/2011/06/19318-16u.jpg)
«Вам смішно?! Дуже добре! Ви представляєте НКВДистів», – депутат Волиньради Ігор Гузь начальнику Луцького міськвідділу Роману Крохмалю
Сьогодні обранці луцької громади заслухали пояснення начальника Луцького міськвідділу МВС Романа Крохмаля із приводу відеозйомки учасників теренової гри «Звитяга-2011» 30 квітня 2011 року. За словами Павла Данильчука, 30 квітня-3 травня 2011 року відбувалася тернова спортивно-патріотична гра «Звитяга», організатором якої є молодіжна організація «Національний Альянс».
![Відбулася спортивно-патріотична гра “Звитяга 2011″ Відбулася спортивно-патріотична гра “Звитяга 2011″](http://fc.volyn.net/wp-content/uploads/2011/05/y_912d12ed-290x290.jpg)
Відбулася спортивно-патріотична гра “Звитяга 2011″
Протягом 30 квітня 03 травня у лісовому масиві між смт. Цумань та с. Берестяне Ківерцівського району Волинської області проходила спортивно – патріотична теренова гра «Звитяга-2011».
![«Хто ви такий?» – Гузь до Клімчука «Хто ви такий?» – Гузь до Клімчука](http://fc.volyn.net/wp-content/uploads/2011/06/14051-1u.jpg)
«Хто ви такий?» – Гузь до Клімчука
Депутат Волиньради Ігор Гузь вимагає від прокурора області дати оцінку діям двох невідомих, які намагалися фільмувати обличчя учасників тернової гри «Звитяга-2011» 30 квітня. Про це він заявив під час сесії Волинської обласної ради 13 травня.
![Дороги на Львівщині – як після бомбардування, – Ігор Гузь Дороги на Львівщині – як після бомбардування, – Ігор Гузь](http://fc.volyn.net/wp-content/uploads/2011/06/096d0c508429e1de9d41c0f46b2a9b10.jpg)
Дороги на Львівщині – як після бомбардування, – Ігор Гузь
Волинські депутати звертають увагу голів Львівської ОДА та Львівської облради на катастрофічний стан траси з Луцьк до столиці Галичини на території Львівської області. Проект звернення до львівської влади щодо цього питання озвучив депутат Волиньради від «За Україну» Ігор Гузь. Він заявив: «Якщо хтось із вас їде трасою Луцьк-Львів через Горохів, ви бачите, яка не те...