![Ігор Гузь запропонував депутатам детальніше вивчити програму «Молодь Волині» Ігор Гузь запропонував депутатам детальніше вивчити програму «Молодь Волині»](http://fc.volyn.net/wp-content/uploads/2011/06/news_image_small_6913.jpg)
Ігор Гузь запропонував депутатам детальніше вивчити програму «Молодь Волині»
Обласна цільова соціальна програма «Молодь Волині» на 2011 – 2015 роки не пройшла бюджетну комісію, оскільки належним чином не була підготовлена до розгляду. Засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та цінової політики відбулось 29 червня.
![Ігор Гузь вшанував козаків, що загинули під Берестечком Ігор Гузь вшанував козаків, що загинули під Берестечком](http://fc.volyn.net/wp-content/uploads/2011/06/5133d-f06.jpg)
Ігор Гузь вшанував козаків, що загинули під Берестечком
Депутат Волинської обласної ради, лідер волинського осередку партії «За Україну!» Ігор Гузь відвідав урочистості з нагоди 360-ї річниці битви під Берестечком. Традиційно урочистості розпочались із Божественної літургії та вселенськї панахиди біля Свято-Георгіївського чоловічого монастиря за участю Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета. Після чого розпочався мітинг.
![Ігор Гузь очолив Марш пам'яті героїв, що загинули у Луцькій тюрмі + ФОТО Ігор Гузь очолив Марш пам'яті героїв, що загинули у Луцькій тюрмі + ФОТО](http://fc.volyn.net/wp-content/uploads/2011/06/IMG_2882.jpg)
Ігор Гузь очолив Марш пам’яті героїв, що загинули у Луцькій тюрмі + ФОТО
“Марш пам’яті Героїв” пройшов у Луцьку 23 червня – його метою було вшанувати пам’ять більше 4 тисяч в’язнів Луцької тюрми, розстріляних працівниками НКВС 22-23 червня 1941 року. Організатор заходу: ГО “Національний Альянс”. Хода розпочалася о 19:30 на Київському майдані і зібрала близько 200 молодих патріотів у вишиванках.
![Ігор Гузь долучився до боротьби лучан проти "генделиків" у своїх дворах + ФОТО Ігор Гузь долучився до боротьби лучан проти "генделиків" у своїх дворах + ФОТО](http://fc.volyn.net/wp-content/uploads/2011/06/22.jpg)
Ігор Гузь долучився до боротьби лучан проти “генделиків” у своїх дворах + ФОТО
Ігор Гузь разом з колегами, депутатами фракції “За Україну!” у Луцькій міській раді взяв участь у сході жителів будинків 33 вулиці Конякіна та 19 на вулиці Кравчука які протестують проти будівництва продовольчого магазину у їхньому дворі, адже, на їх думку, вслід за спорудженням магазину біля нього виросте пивний генделик.