7 серпня мобільна громадська приймальня депутатів від Об’єднаної опозиції «Батьківщина» переїхала до Ковеля. Жителі міста мали змогу поспілкуватися з народним депутатом України, лідером Народного Руху України Борисом Тарасюком та депутатом Волинської обласної ради Ігорем Гузем.

Разом із депутатами на зустрічі був присутній і Ковельський міський голова Олег Кіндер. У Ковелі було проведено одразу дві зустрічі . Одна на площі поблизу міської ради, а друга – в культурно-просвітницькому центрі. Роботу мобільної агітаційної бригади організували таким чином, аби депутати мали змогу максимально ефективно поспілкуватися із усіма охочими, адже під час однієї зустрічі вислухати всіх виборців просто неможливо.

Ковельчани насамперед зверталися до депутатів із проханнями розв’язати місцеві проблеми. Людей турбує наявність у їхньому місті заводу, на територію якого звозять відходи тваринництва практично зі всієї області. Підприємство розташоване у межах міста, зовсім поряд з будинками ковельчан. «Внаслідок роботи заводу у місті неприємний запах, а на вулицях, що по-сусідству з підприємством, взагалі не можна дихати», – розповіли місцеві жителі. Борис Тарасюк пообіцяв цю проблему вивчити і вже найближчим часом її розв’язати.

Також ковельчани звернулися до депутатів із проханням допомогти створити у місті філію університету. Адже молодь виїжджає з міста вчитися і у більшості випадків не повертається. Депутат Ігор Гузь заявив, що він уже активно працює над питанням відкриття у місті вищого навчального закладу. І в цьому питанні, як запевнив депутат, є сприяння міського керівництва.

«Є ряд університетів та інститутів, які потенційно готові відкривати своє представництво в Ковелі. Зараз ми, спільно із керівництвом міської ради, шукаємо відповідне приміщення для навчальних корпусів та вирішуємо інші організаційні питання. Сподіваюся, що в найближчий рік-два місто зможе отримати свій вищий навчальний заклад», – заявив Ігор Гузь.

Борис Тарасюк, який, до речі, є почесним доктором Львівського університету ім. Івана Франка заявив, що таке велике місто як Ковель просто зобов’язане мати вищий навчальний заклад, і він зробить все можливе, щоб допомогти у розв’язанні цього питання.


Попередня новинаІгор Гузь присягнув на вірність народу України Наступна новинаІгор Гузь: «Спільними зусиллями ми здобудемо перемогу!»