Волинська обласна рада продовжує «традицію» неголосування за питання, яке стосується мисливських угідь. Адже сесія 24 липня вкотре не підтримала проект рішення. Замість традиційної назви «Про надання мисливських угідь у користування» проект рішення звучав як «Про ведення та впорядкування мисливських господарств на території області». Однак зміст суттєво не змінився. Депутати взяли такий проект за основу.

Проте не була підтримана пропозиція голови профільної комісії Олега Кіндера, пов’язана з рішенням суду щодо спірних 10 тисяч гектарів мисливських угідь. Голова фракції Партії регіонів Петро Пронь побоюється, що у випадку, якщо пропоноване рішення приймуть, то на Волині можуть виникнути ситуації, аналогічні вбивству екс-нардепом Лозінським селянина Олійника на Кіровоградщині.

«Будете жалкувати», – звернувся пан Пронь до керівництва облради. За словами регіонала, в області «є мисливські клани».

Бютівець Петро Камельчук провів аналогію з наданням водних об’єктів у користування. Депутат сумнівається, що у орендованих водоймах значно збільшилася кількість риби, а надходження до бюджету – мізерні. Пан Камельчук у принципі не заперечує проти надання у користування мисливських угідь, однак на Волині є багато «прекрасних державних мисливських угідь».

Голова Волинської облради Анатолій Грицюк поставив на голосування пропозицію зняти питання на доопрацювання. Однак депутати це не підтримали.

Депутат Волиньради Ігор Гузь зазначив: розгляд питання щодо мисливських угідь перетворився на посміховисько. Пан Гузь жалкує, що не ведеться пряма трансляція сесійного засідання. «Ніхто нічого не знає, хто за цим стоїть?» – каже обранець громади Волині. Він радить взяти це питання на контроль голові Волинської ОДА Миколі Романюку та голові Волинської облради Анатолію Грицюку. А без узгодженого проекту рішення навіть не варто виносити на розгляд сесії. За оцінками Ігора Гузя, на обговорення цієї проблеми в сукупності депутати облради витратили один сесійний день.

Та заступник голови облради Борис Загрева зазначив, що при підготовці питання усіх зацікавлених депутатів запросили на засідання профільної комісії. Натомість депутат Пронь відповів, що його ніхто не запрошував.

Зрештою, рішення щодо мисливських угідь волинські обранці вже вшосте за каденцію власним голосуванням провалили.

Волинські новини


Попередня новинаГузь переконав облраду звернуться до Ющенка, аби той оцінив «скандальну» ухвалу польського Сейму Наступна новинаГузь: Після «Кордону 835» Качинський та Ющенко просто повинні зустрітися в Сагрині