Ігор Гузь, депутат Волинської обласної ради, член партії “За Україну!”, закликав депутатів з фракцій Блоку Юлії Тимошенко, Української народної партії та Нашої України консолідовано виступити з приводу питання ратифікації угоди про перебування в Україні Чорноморського флоту на черговій сесії обласної ради, яка відбудеться 27 квітня.
Нагадаємо, що нещодавно підписана угода між президентами України та Росії Віктором Януковичем та Дмитром Мєдвєдєвим про подальше перебування Чорноморського флоту на території української держави стала черговим посяганням на державну незалежність України та її суверенітет.
В ряді областей з ініціативи партії “За Україну!” ініціюються скликання сесій обласних рад, де планується розгляд даного питання та ухвалення відповідних депутатських звернень.
Не лишилась осторонь і Волинська область. Депутат Волинської обласної ради Ігор Гузь закликає своїх колег на черговій сесії обговорити дане питання і сформувати чітку позицію регіону щодо дій чинного Президента.
“Така політика діючої влади вже невдовзі приведе до втрати Україною її незалежних політичних позицій, суверенітету та демократичних свобод населення, яке б мало впливати на ті чи інші рішення державного масштабу”, – прокоментував ситуацію Ігор Гузь.
“Дії Віктора Януковича – це загрозливий виклик українцям. Саме тому, важливим чинником на сьогоднішній день є потреба в мобілізації зусиль як політиків так і кожного окремо взятого українця з метою засвідчення наших патріотичних позицій і намірів” – додав Ігор Гузь.

Прес-служба Волинської організації

партії «За Україну!»


Попередня новинаІгор Гузь вимагає під час сесії облради заслухати представника МВС щодо статистики злочинів «алкогольного» спрямування Наступна новинаІгор Гузь очолив Волинську обласну організацію партії „За Україну!”