15 лютого місто Луцьк відвідала народний  депутат, голова комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Лілія Гриневич. Вона приїхала спеціально для того, щоб прийняти участь в сесії Волинської обласної ради та поспілкуватися із волинянами про існуючі проблеми в галузі освіти в області.

 Перед початком сесії Лілія Гриневич дала прес-конференцію для представників засобів масової інформації, на якій повідомила, що приїхала спеціально на запрошення колективу Волинського інституту післядипломної освіти для того, щоб вивчити питання звільнення із займаної посади ректора інституту Михайла Сташенка. За словами депутата Міністерство освіти України погодило продовження контракту із Сташенком, також є аналогічне звернення Асоціації ректорів післядипломної освіти.

На думку Лілії Гриневич звільнення директора інституту є неправомірним і вона як народний депутат звертатиметься до Генеральної прокуратури з проханням розібратися у законності такого звільнення. А обласна рада має продовжити контракт із Михайлом Сташенком – вважає політик.

Депутат Волинської обласної ради Ігор Гузь, який також був присутній на прес-конференції заявив, що рішення про поновлення контракту із Михайлом Сташенком було внесено до порядку денного сьогоднішньої сесії, проте вчора це питання зникло.

«Голова обласної ради повідомив мені, що є висновок юридичного відділу облради про виключення цього питання з порядку денного», – повідомив Ігор Гузь.

Проте за словами депутата виникає питання, чому це робиться в останній день перед сесією? Чому про таке рішення не інформують депутатів та навіть голову відповідної депутатської комісії?

На початку сесії Волинської обласної ради Лілія Гриневич виступила перед депутатами та закликала їх дослухатися до колективу Волинського інституту післядипломної освіти, які вимагають поновлення Михайла Сташенка на посаді. Вона звернулася до голови обласної ради Володимира Войтовича із проханням включити дане питання до порядку денного.

«Я хочу розібратися що стоїть за цим звільненням: політичні переслідування чи недбале ставлення до своїх обов’язків?», – прокоментувала свою позицію Ліля Гриневич.

Прес-служба депутата Волиньради Ігоря Гузя 


Попередня новинаПолітичне блядство... Наступна новинаІгоря Гузя обрано співголовою міжфракційного об'єднання Об'єднана опозиція "Батьківщина"