Цілий рік опозиційна братія намагалась донести до українців правду про режим януковича. Щось вдалося? Зібрали хоч один стотисячний мітинг? Зупинили хоч одне рішення адміністрації президента? Налякали чимось? Заставили задуматись та спинитись? Ні! Окрім податкового майдану, котрий витворили без опозиції, нічого по Януковичу не стукнуло, нічого його не зачепило, реально нічим йому не зашкодило.

Реально українці знають і про дії лиходія табачника, і про Харківський пакт, і про пам’ятник сталіна у Запоріжжі, а також інші зловживання та наступ на українську державність як таку. Але давайте визнаймо – це реально хвилює 10% чи 15% населення країни. А от, що хвилює усіх або майже усіх, так це стан власного гаманця, як результат вдалої чи не вдалої роботи уряду.

Так от, що я пропоную. На річницю владарювання янукович потрібно з максимально доступним текстом, фактами, аргументами донести до кожного українця АБСОЛЮТНО БЕЗДАРНУ ЕКОНОМІЧНУ ПОЛІТИКУ регіоналів. Всі, хто проти режиму: праві, ліві, ліберали, без різниці за ідеологічними поглядами, повинні йти до людей і донести всю правду про економічну політику режиму. Про мільярдні позички, про ріст цін, про абсолютно нульові економічні “успіхи” банди азарова.

Треба випустити мільйонними тиражами газети, листівки та брошури. Програми на ТВ там, де їх можливо показати. Ознайомчі ролики в інтернеті. Будь-яка пропагадивна продукція, яка мала би торкнутись кожного українця в селі та місті.

Лютий-березень-квітень треба розгорнути пропагандивну хвилю і на травень планувати, я б його так назвав, “Марш на Київ”. Треба вже починати реально розхитувати владну систему януковичів. Як вдало мобілізувати людей, як залучити до акції молодь, як правильно організувати логістику, що робити у Києві – це все питання на які треба дати відповідь тим, хто поведе за собою народ.

Що думаєте з цього приводу?


Попередня новинаІгор Гузь: Нині не варто сперечатися про місце для пам’ятника Бандері у Луцьку Наступна новинаДаєш вільний обіг зброї!