![Ігор Гузь вважає, що відеоспостереження під час голосування не забезпечить вільних та прозорих виборів Ігор Гузь вважає, що відеоспостереження під час голосування не забезпечить вільних та прозорих виборів](http://fc.volyn.net/wp-content/uploads/2012/09/94217.jpg)
Ігор Гузь вважає, що відеоспостереження під час голосування не забезпечить вільних та прозорих виборів
Єдиний кандидат у народні депутати від Об’єднаної опозиції «Батьківщина» та Всеукраїнського об’єднання «Свобода» по виборчому округу №21 Ігор Гузь вважає, що відеоспостереження за перебігом голосуванням не забезпечить рівних, вільних і прозорих виборів, публічності та відкритості виборчого процесу, як на це розраховує влада.
Вила
Мій основний суперник по округу, мільярдер Степан Івахів застосував свій останній переконливий аргумент – почав роздавати по селах оцинковані відра, лопати, вила та шлеї для коней. Весь асортимент йде з наклейками благодійний фонд “Патріот Волині”… p.s. Коли під час штурму Межигір’я Ви побачите отакі вила в руках простих хлопців з Скулина, Смідина, Самійлич чи Самарів...
![Представники виборчого штабу Ігоря Гузя зустрілися із офіційним спостерігачем зі Сполучених Штатів Америки Представники виборчого штабу Ігоря Гузя зустрілися із офіційним спостерігачем зі Сполучених Штатів Америки](http://fc.volyn.net/wp-content/uploads/2012/09/39252.jpg)
Представники виборчого штабу Ігоря Гузя зустрілися із офіційним спостерігачем зі Сполучених Штатів Америки
27 вересня у місті Ковелі із короткочасним візитом перебував офіційний спостерігач від Сполучених Штатів Америки Гартнер Марк Брендон. Міжнародний представник спостерігатиме за виборчим процесом до Верховної Ради у 21 виборчому окрузі.
![«Батьківщина» виключила зі свого складу депутатів-«тушок»+ ДОКУМЕНТ «Батьківщина» виключила зі свого складу депутатів-«тушок»+ ДОКУМЕНТ](http://fc.volyn.net/wp-content/uploads/2012/09/127624614369283.jpg)
«Батьківщина» виключила зі свого складу депутатів-«тушок»+ ДОКУМЕНТ
Рішенням центральних органів Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» з лав партії було виключено депутатів Волинської обласної ради Олександра Хоміча, Ігора Леха, В’ячеслава Рубльова, Віктора Кобринчука та Олександра Кирильчука.
![Ігор Гузь зустрівся із парафіянами УПЦ КП міста Ковеля Ігор Гузь зустрівся із парафіянами УПЦ КП міста Ковеля](http://fc.volyn.net/wp-content/uploads/2012/09/1254679038_img_5369.jpg)
Ігор Гузь зустрівся із парафіянами УПЦ КП міста Ковеля
25 вересня відбулася зустріч єдиного кандидата у народні депутати від Об’єднаної опозиції «Батьківщина» та Всеукраїнського об’єднання «Свобода» по виборчому округу №21 Ігоря Гузя із парафіянами, настоятелями УПЦ КП Ковеля. Де він зізнався, що в політичній роботі, в прийнятті важливих рішень йому дуже допомагає віра в Бога. «Я – православний християнин і тому завжди в своїх...
![На цих вихідних Ігор Гузь провів зустрічі із виборцями сіл Ковельського та Шацького районів + ФОТО На цих вихідних Ігор Гузь провів зустрічі із виборцями сіл Ковельського та Шацького районів + ФОТО](http://fc.volyn.net/wp-content/uploads/2012/09/DSC_0100.jpg)
На цих вихідних Ігор Гузь провів зустрічі із виборцями сіл Ковельського та Шацького районів + ФОТО
Днями кандидат у народні депутати від Об’єднаної опозиції «Батьківщина» та Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Ігор Гузь провів зустрічі з виборцями сіл Вербка, Бахів, Гішин, Тойкут Ковельського району та Смоляри Свитязькі, Прип’ять, Пехи, Самійличі Шацького району.